Vingrs

Par mums

Mums nav svarīgi tikai sasniegumi sportā, bet galvenokārt veselība, pareiza stāja un vispārējā fiziskā attīstība atraktīvā un draudzīgā veidā! Tāpēc jau gadu sporta studija bērniem un jauniešiem “Vingrs” piedāvā sporta nodarbības dažādām vecuma grupām, kā arī fizioterapeita konsultācijas, lai uzlabotu bērnu veselības un fiziskās sagatavotības stāvokli.

Mēs piedāvājam

Stājas koriģēšana

Iekšējo muskuļu stiprināšanu

Vispārējo fizisko sagatavotību

Iespēju trenēties, kad vēlies

Personīgais stāsts

IMG_9289[1] copy

Ivanda Titova

Man ir trīs bērni, kuriem patīk nodarboties ar sportu. Vecākais dēls trenējās paukošanā, bet, kad parādījās veselības problēmas, diemžēl bija jāatsakās no šī sporta veida un jāmeklē fizioterapeita palīdzība. Otram dēlam trūkst sacensību gara, tāpēc viņš nenodarbojas ar sportu profesionāli, taču nevēlas atteikties no fiziskām aktivitātēm. Savukārt meita aizraujas ar mūziku, nodarbības mūzikas skolā aizņem daudz laika, tomēr ir svarīgi atcerēties par vispārējo fizisko sagatavotību, kas vajadzīga visiem bērniem, lai tie būtu veseli. Apmeklējot fizioterapeitu un pildot tā ieteiktos vingrojumus, sapratu, ka bērniem un jauniešiem tas ir efektīvi tikai tik ilgi, kamēr vingrojumi tiek pildīti kopā ar treneri, jo pēc tam pazūd motivācija, kā arī vingrojumi nesniedz vēlamo efektu. Lai nodrošinātu bērniem nodarbības, kas ne tikai uzlabo viņu fizisko sagatavotību, bet arī veselību, nolēmu kopā ar Lieni veidot sporta studiju “Vingrs”, kurā bērniem ir iespēja sportot speciālista uzraudzībā.

Mūsu komanda

Ričards Rozentāls

Treneris jauniešiem un bērniem no 6 līdz 13 gadiem. Draudzīgs un aktīvs, noteikti kļūsim par draugiem, ja vingrosim kopā.

Sintija Tīruma

Draudzīga, bet vienmēr uztur kārtību treniņu laikā! Treniņos attīstīsimies gan fiziski, gan garīgi. Īpaši labi saprotas ar pašiem mazākajiem vingrotājiem.

Artūrs Rozenbahs

Treneris jauniešiem un bērniem no 6 līdz 13 gadiem. Draudzīgs un ar labu humora izjūtu. Mērķis motivēt katru sasniegt vairāk un darīt labāk.

Liene Kārkliņa-Probuka

Studijas vadītāja Moto: "viss, kas mūs nenogalina, padara tikai stiprākus!"