Vingrs

Par mums

Mums nav svarīgi tikai sasniegumi sportā, bet galvenokārt veselība, pareiza stāja un vispārējā fiziskā attīstība atraktīvā un draudzīgā veidā! Tāpēc jau gadu sporta studija bērniem un jauniešiem “Vingrs” piedāvā sporta nodarbības dažādām vecuma grupām, kā arī fizioterapeita konsultācijas, lai uzlabotu bērnu veselības un fiziskās sagatavotības stāvokli.

Mēs piedāvājam

Stājas koriģēšana

Iekšējo muskuļu stiprināšanu

Vispārējo fizisko sagatavotību

Iespēju trenēties, kad vēlies

Personīgais stāsts

IMG_9289[1] copy

Ivanda Titova

Man ir trīs bērni, kuriem patīk nodarboties ar sportu. Vecākais dēls trenējās paukošanā, bet, kad parādījās veselības problēmas, diemžēl bija jāatsakās no šī sporta veida un jāmeklē fizioterapeita palīdzība. Otram dēlam trūkst sacensību gara, tāpēc viņš nenodarbojas ar sportu profesionāli, taču nevēlas atteikties no fiziskām aktivitātēm. Savukārt meita aizraujas ar mūziku, nodarbības mūzikas skolā aizņem daudz laika, tomēr ir svarīgi atcerēties par vispārējo fizisko sagatavotību, kas vajadzīga visiem bērniem, lai tie būtu veseli. Apmeklējot fizioterapeitu un pildot tā ieteiktos vingrojumus, sapratu, ka bērniem un jauniešiem tas ir efektīvi tikai tik ilgi, kamēr vingrojumi tiek pildīti kopā ar treneri, jo pēc tam pazūd motivācija, kā arī vingrojumi nesniedz vēlamo efektu. Lai nodrošinātu bērniem nodarbības, kas ne tikai uzlabo viņu fizisko sagatavotību, bet arī veselību, nolēmu kopā ar Lieni veidot sporta studiju “Vingrs”, kurā bērniem ir iespēja sportot speciālista uzraudzībā.

Mūsu komanda

Ричард Розенталс

Tренер подростков и детей 6-13 лет. Aктивный и дружелюбный. Определенно, тренируясь вместе, вы станете друзьями.

Синтия Тирума

Tренер малышей 3-5 лет. Дружелюбна, но во время тренировки всегда порядок! Мы тренируемся как физически, так и умственно. Особенно хорошо разбирается в тренировках для малышей.

Артур Розенбахс

Tренер подростков и детей 6-13 лет. Bначале хорошо поработать, потом можно и повеселиться. Тренер с хорошим чувством юмора, дружелюбный. Умеет мотивировать каждого, чтобы добиться большего.

Лиене Карклиня-Пробука

Studijas vadītāja Moto: "viss, kas mūs nenogalina, padara tikai stiprākus!"