Vingrs News

Galda teniss

Galda teniss ir viena no populārākajām sporta galda spēlēm, kura bieži vien tiek izmantota jautrā un aktīvā vidē ar draugiem vai ģimeni, retāk profesionālā, bet tomēr popularitāti nekad nav zaudējis. Galda teniss ir daļa no mūsu sporta studijas "VINGRS", tāpec bērni pie mums netikai tiek apmācīti daudziem sporta veidiem un vingrinājumiem, bet arī galda tenisam.
Nodarbības galda tenisā vada trenere Sanda Erbsa, jau vairāk kā divus gadus mēs sadarbojamies ar treneri un dāvājam šo iespēju bērniem apgūt galda tenisa iemaņas un attīstīt tās līdz profesionālam līmenim.
Nedaudz par sevi un savu kāpumu sportā pastāsta Sanda:

Esmu vieglatlētikas (2008.g.) un galda tenisa (2020.g.) trenere bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām.Sāku sportot 8 gadu vecumā, iestājoties galda tenisa sporta skolā,kuru beidzu 18 gadu vecumā ar MK klasi.

Gadu vēlāk uzsāku treniņus vieglatlētikā un junioros biju Latvijas čempionātu medaļniece sprinta distancēs 100m un 200m.

Pusaudžu gados sportam pievienojās tautu dejas, kuras dejoju vairāk kā 20 gadus. Ar deju kolektīviem bijām starptautisku festivālu laureāti.

Šā gadsimta sākumā pasniedzu veselības vingrošanu sēdoša darba veicējiem. No 2008.gada strādāju ar bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem un garīgās attīstības traucējumiem Rīgā, pēdējos 4 gadus arī Ogrē. Piedalāmies Latvijas un starptautiskos sporta pasākumos un sacensībās, kurās esam medaļnieki skriešanas un mešanas disciplīnās vieglatlētikā un galda tenisā.

Studijā "Vingrs" trenējas vienīgais aktīvais klasificētais paragalda tenisists ar starptautisku turnīru pieredzi Valters Voičis.
Treniņi galda tenisā notiek pēc individuālā pieraksta un ir atvērti pieņemt jaunus audzēkņus.